Wiele wułków pszczelich ustawionych w rzędzie na łące lub w ogrodzie, zamieszkanych przez tysiące pszczół pracujących nad produkcją miodu i zapylaniem kwiatów.

Pomagamy przyrodzie i chronimy pszczoły dając im nowy dom

Adopcja uli

Jeśli nie masz miejsca lub budżetu na założenie miejskiej pasieki

Pomagamy przyrodzie i chronimy pszczoły dając im nowy dom. Miasta są z reguły niedopszczelone, co oznacza że jest za mało pszczół, żeby skutecznie zapylić okoliczną roślinność. Dzięki abonamentowi (opłacie za adopcję uli) możemy utrzymać pracownię, opłacić pracę pszczelarzy i opiekować się pszczelimi rodzinami. Wspólnie z Wami ustalamy czy i jak ma być pomalowany ul. W ramach abonamentu możemy pomalować ul na dowolny kolor i nanieść element graficzno-tekstowy.

Przekazujemy umówioną ilość miodu z Waszego ula zapakowaną w słoiki z etykietami

Co jakiś czas wysyłamy relację z tego co się dzieje w ulu oraz zapraszamy na jeden warsztat o pszczołach przy ulach dla grupy 12 osób na ok. 60 min.

zapraszamy do kontaktu

Na czym polega adopcja miejskiego ula?

Na mapie poniżej zaznaczyliśmy rejony gdzie już działamy. Możemy rozszerzyć nasze działania na inne miasta jeśli będzie takie zapotrzebowanie. W niektórych lokalizacjach na terenie miejskim i we wszystkich lokalizacjach na terenie podmiejskim możemy udostępnić część naszej pasieki na adopcję uli.

HONEY RUSH PREMIERA PRACOWNIA GIER
Mamy ponad 20 lat doświadczenia pszczelarskiego i wiedzę niezbędną do bezpiecznego prowadzenia uli w mieście.