Z przyjemnością przedstawiamy Wam konkurs "Dobry Wzór" – najstarszy i najbardziej renomowany polski konkurs wzorniczy, który ma na celu promowanie doskonale zaprojektowanych produktów i usług dostępnych na krajowym rynku. Od 30 lat Instytut Wzornictwa Przemysłowego przyznaje znak "Dobry Wzór", co czyni ten konkurs istotnym wydarzeniem w dziedzinie wzornictwa.

Wyróżnienie "Dobry Wzór" jest przyznawane produktom i usługom, które łączą w sobie nie tylko estetykę, ale również innowacyjność, funkcjonalność i wysoką jakość wykonania. Każda zgłoszona pozycja jest poddana rygorystycznym ocenom przez interdyscyplinarne jury oraz ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Korzystając z szerokiej współpracy z partnerami merytorycznymi i medialnymi, konkurs "Dobry Wzór" gwarantuje zasłużoną uwagę na rynku. Produkty i usługi uhonorowane tym znakiem cieszą się uznaniem zarówno wśród specjalistów, jak i klientów.

W tym roku jesteśmy szczególnie dumni, że Pszczelarium stało się finalistą konkursu "Dobry Wzór" w dwóch kategoriach. Po pierwsze, nasz produkt "miód miejski" został doceniony w kategorii FOOD Design, a dodatkowo, nasze świece wykonane z wosku pszczelego zdobyły uznanie w kategorii DOM Tekstylia i Dekoracje. To dla nas ogromne wyróżnienie :)

Teraz z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie laureatów konkursu "Dobry Wzór", które odbędzie się 27 października 2023 roku. Czekamy z nadzieją i skromnym optymizmem :)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Państwa wsparcie i zachęcamy do śledzenia konkursu "Dobry Wzór". To wyjątkowa okazja, by poznać innowacyjne i estetyczne produkty oraz usługi dostępne na polskim rynku. Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia na podium konkursu "Dobry Wzór"!